Od 1993 roku tworzymy bieliznę dla kobiet modnych i świadomych swego piękna, zarówno tych śmiało korzystających z nowych trendów, jak i tych ceniących klasyczną elegancję.

Donna Bielizna damska

Historia firmy

Firma Donna została założona 1993 roku w Krakowie. Jak sama nazwa wskazuje nasza firma jest skoncentrowana na kobiecych marzeniach, pragnieniach i potrzebach. Tworzymy bieliznę dla kobiet modnych i świadomych swego piękna, zarówno tych śmiało korzystających z nowych trendów mody, jak i tych ceniących klasyczną elegancję. Wysoka jakość surowców połączona z dbałością o każdy szczegół jak i detal kolorystyczny to dewiza naszej firmy. Koncentracja i współpraca działów projektowego, produkcyjnego oraz handlowego w Krakowie dają gwarancje i komfort pracy wszystkim naszym pracownikom a najnowszy i specjalistyczny park maszynowy możliwość produkcji najwyższej jakości bielizny nocnej. Nie ma dla nas nic ważniejszego od satysfakcji kobiet które nam zaufały które nas wspierają i tych które z nami współpracują. Naszą pasją jest kreowanie innej piękniejszej rzeczywistości. Mamy własną wizję magicznego świata bielizny w którym realizujemy pragnienia kobiet dążących do łączenia wyjątkowo pięknych rzeczy z komfortem ich noszenia. Z ogromną satysfakcją otwieramy drzwi do krainy piękna i zapraszamy wszystkich którzy chcą razem z nami zasmakować w wykwintnej i zmysłowej bieliźnie.

Doświadczenie

Doświadczenie

Od 1993 roku na rynku bieliźniarskim, kilkaset opracowanych wzorów bielizny, dziesiątki tysięcy zadowolonych klientek w kraju i zagranicą. To napawa dumą. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach. Uważnie wsłuchujemy się w sugestie Pań, wyciągamy wnioski i opracowujemy nowe rozwiązania.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

W Donnie nic nie dzieje się przypadkiem. Nasz system produkcji opiera się na restrykcyjnych założeniach. Każdy etap powstawania bielizny jest kontrolowany – tak, by finalny produkt odznaczał się perfekcją.

Jakość

Jakość

Od początku istnienia stawiamy na jakość. Kontrola każdego produktu i dbałość o każdy szczegół to domena naszych działań. Jakość to nasz fundament i tożsamość, nie zaś kwestia biznesowa.

Komfort

Komfort

Piękno i wdzięk bielizny Donna to jedno. Równie istotny jest komfort użytkowania. Bielizna marki Donna uwzględnia specyfikę budowy kobiecego ciała. Co więcej, starannie dobrane, materiały są gwarantem tego, że bielizna jest w idealnej symbiozie z kobiecym ciałem.

Kreatywność

Kreatywność

Najpierw jest ogólna idea. Potem koncepcja. Następnie dziesiątki, a nawet setki godzin spędzonych w pracowni projektowej. Poszukiwanie idealnego kroju i dobór materiałów to żmudny proces, jednak efekt końcowy jest tego wart.

Kreatywność

Kreatywność

Najpierw jest ogólna idea. Potem koncepcja. Następnie dziesiątki, a nawet setki godzin spędzonych w pracowni projektowej. Poszukiwanie idealnego kroju i dobór materiałów to żmudny proces, jednak efekt końcowy jest tego wart.

Certyfikaty

Kobieca marka roku 2018
Dobra Marka 2018
Kobieca marka roku 2017
Dobra Marka 2017
Złota siódemka branży odzieżowej 2016
Certyfikat uczciwy przedsiębiorca
Rzetelna firma
Rzetelna firma
Certyfikat rzetelności
Loading...