Od 1993 roku
tworzymy bieliznę
dla kobiet modnych i świadomych swego piękna, zarówno tych śmiało korzystających z nowych trendów, jak i tych ceniących klasyczną elegancję.
Donna Bielizna damska
Donna Bielizna damska

Historia firmy

Firma Donna została założona 1993 roku w Krakowie. Jak sama nazwa wskazuje nasza firma jest skoncentrowana na kobiecych marzeniach, pragnieniach i potrzebach. Tworzymy bieliznę dla kobiet modnych i świadomych swego piękna, zarówno tych śmiało korzystających z nowych trendów mody, jak i tych ceniących klasyczną elegancję. Wysoka jakość surowców połączona z dbałością o każdy szczegół jak i detal kolorystyczny to dewiza naszej firmy. Koncentracja i współpraca działów projektowego, produkcyjnego oraz handlowego w Krakowie dają gwarancje i komfort pracy wszystkim naszym pracownikom a najnowszy i specjalistyczny park maszynowy możliwość produkcji najwyższej jakości bielizny nocnej. Nie ma dla nas nic ważniejszego od satysfakcji kobiet które nam zaufały które nas wspierają i tych które z nami współpracują. Naszą pasją jest kreowanie innej piękniejszej rzeczywistości. Mamy własną wizję magicznego świata bielizny w którym realizujemy pragnienia kobiet dążących do łączenia wyjątkowo pięknych rzeczy z komfortem ich noszenia. Z ogromną satysfakcją otwieramy drzwi do krainy piękna i zapraszamy wszystkich którzy chcą razem z nami zasmakować w wykwintnej i zmysłowej bieliźnie.

Doświadczenie

Doświadczenie

Od 1993 roku na rynku bieliźniarskim, kilkaset opracowanych wzorów bielizny, dziesiątki tysięcy zadowolonych klientek w kraju i zagranicą. To napawa dumą. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach. Uważnie wsłuchujemy się w sugestie Pań, wyciągamy wnioski i opracowujemy nowe rozwiązania.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

W Donnie nic nie dzieje się przypadkiem. Nasz system produkcji opiera się na restrykcyjnych założeniach. Każdy etap powstawania bielizny jest kontrolowany – tak, by finalny produkt odznaczał się perfekcją.

Jakość

Jakość

Od początku istnienia stawiamy na jakość. Kontrola każdego produktu i dbałość o każdy szczegół to domena naszych działań. Jakość to nasz fundament i tożsamość, nie zaś kwestia biznesowa.

Komfort

Komfort

Piękno i wdzięk bielizny Donna to jedno. Równie istotny jest komfort użytkowania. Bielizna marki Donna uwzględnia specyfikę budowy kobiecego ciała. Co więcej, starannie dobrane, materiały są gwarantem tego, że bielizna jest w idealnej symbiozie z kobiecym ciałem.

Kreatywność

Kreatywność

Najpierw jest ogólna idea. Potem koncepcja. Następnie dziesiątki, a nawet setki godzin spędzonych w pracowni projektowej. Poszukiwanie idealnego kroju i dobór materiałów to żmudny proces, jednak efekt końcowy jest tego wart.

Certyfikaty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Reset password